Galeria - Dom Rekolekcyjny ZACHEUSZ


NASZA OFERTA

Dom Rekolekcyjny „ZACHEUSZ” Ruchu Światło-Życie to duży stary warmiński dom, położony w malowniczej warmińskiej wiosce w Nowym Kawkowie k. Olsztyna wśród pagórków i łąk (Małe Bieszczady). 
OTOCZENIE DOKU

Wokół Domu są dwa pola namiotowe o dużej wielkości. Przy Domu jest duży, przestrzenny namiot o trwałej konstrukcji z drewnianą podłogą, oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz (możliwość podłączenia nagłośnienia i innych urządzeń, możliwość noclegu w namiocie dużej ilości osób). Wielkość namiotu: długość 18m, szer. 8m, wysokość 4,5 m. Szczytowe ściany są rozsuwane. Dach jest zmontowany z plandeki-świetlików, przez które namiot jest oświetlany naturalnym światłem. Wewnątrz znajdują się stoły do ping ponga i piłkarzyki. Namiot może służyć za miejsce noclegowe jak i do zabaw, posiłków.

Na terenie znajduje się boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej i niebawem powstanie boisko do koszykówki. 

Na terenie Domu są dwa urokliwe stawy i dużo, dużo zieleni, zagospodarowanej, jak i „dzikiej”. 

Po drugiej stronie ulicy znajduje się XIV wieczny kościół parafialny pw. św. Jana Ap. i Ew. (Proboszcz: ks. Krzysztof Lauter)
WNĘTRZE DOMU

Znajduje się w nim 7 pokoi mieszkalnych. Trzy pokoje 18 osobowe, z przyległymi łazienkami i prysznicami:
1 pokój 2 osobowy, 3 pokoje 2 osobowe z łazienkami i prysznicami. Łącznie 60 miejsc. 

W Domu znajduje się kuchnia z wyposażeniem. Refektarz na posiłki i zabawy.
Kaplica Chrzystusa Sługi z Najświętszym Sakramentem. 

Wokół Domu są dwa pola namiotowe o dużej wielkości. Przy Domu jest duży, przestrzenny namiot o trwałej konstrukcji z drewnianą podłogą, oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz(możliwość podłączenia nagłośnienia i innych urządzeń, możliwość noclegu w namiocie dużej ilości osób). Wielkość namiotu: długość 18m, szer. 8m, wysokość 4,5 m. Szczytowe ściany są rozsuwane oraz dodatkowe drzwi. Dach jest zmontowany z plandeki-świetlików, przez które namiot jest oświetlany naturalnym światłem. 

Wewnątrz znajdują się stoły do ping ponga. Namiot może służyć za miejsce noclegowe jak i do zabaw, posiłków. 
Na terenie znajduje się boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej i powstanie boisko do kosza.

Na terenie Domu są dwa urokliwe stawy i dużo, dużo zieleni, zagospodarowanej jak i „dzikiej”. Po drugiej stronie ulicy znajduje się XIV wieczny kościół pw. św. Jana Ap. i Ew.

Kreator stron internetowych - przetestuj